Sale!

Set çarçafësh Flanel

20.3027.30

,
Seti i carcafëve Flanel është ideal për ata që kërkojnë ngrohtësi dhe komfort në netët e ftohta. Përbërë nga materiali flanel, i njohur për aftësinë e tij të ruajtjes së nxehtësisë dhe butësinë e veçantë, ky set ju garanton një gjumë të butë dhe të ngrohtë. Flaneli është një pëlhurë pambuku e qethur që është trajtuar për të arritur një sipërfaqe super të butë dhe lehtësisht të përdorshme, duke ofruar një ndjesi përkëdhelëse mbi lëkurën tuaj.

 Perfekt për çdo stinë, por veçanërisht i përshtatshëm për muajt e dimrit, ky set është zgjedhja e duhur për çdo shtëpi që dëshiron të kombinojë stilin, komfortin dhe prakticitetin.

Dimensioni

140x220cm, 160x220cm, 200x220cm

Shopping Basket
Scroll to Top