Set çarçafësh Krinkell

14.0016.00

,

Zbuloni elegancën dhe komoditetin me setin tonë të çarçafëve Krinkell.

Materiali i butë dhe i lehtë për mirëmbajtje siguron që çarçafët krinkell të duken të bukur edhe pas shumë larjesh. Shumë të lehtë për  mirëmbajtje, larje në lavatriçe dhe të gatshëm për t’u shtrirë përsëri pa pasur nevojë për hekurosje. Çarçafët Krinkell janë të përshtatshëm për gjithë vitin.

Dimensioni

140x220cm, 160x220cm, 200x220cm

Shopping Basket