Set çarçafësh super softy

23.0024.99

,

Përjetoni Elegancë dhe Komoditet me setin e çarçafëve super softy!

Super Softy  sjell në dhomën tuaj të gjumit një ndjesi luksoze të butësisë dhe rehatisë. Me një dizajn të thjeshtë dhe një ndjesi të butë, çarçafët super softy janë një zgjedhje e shkëlqyer për ata që vlerësojnë cilësinë dhe thjeshtësinë.

Dimensioni

160x220cm, 200x220cm

Shopping Basket