Sale!

Set peshqirësh 3 copë

Original price was: 15.00€.Current price is: 9.99€.

,

Përjetoni luksin dhe rehatinë me setin tonë të peshqirëve me përbërje nga materiali 100% pambuk.Punuar me kualitet të lartë për të ju ofruar një ndjesi të këndshme dhe të freskët në çdo përdorim. Ideal për përdorim të përditshëm në shtëpi. Peshqirët janë në dimensionet 50x90cm.

Shopping Basket
Scroll to Top