Batanije HC-01

10.9913.99

,

Zgjohuni në një botë të butësisë me Batanijen. Dizajnuar për të sjellë ngrohtësinë dhe rehatinë në nivelin tjetër, kjo batanije është e përsosur për ato momente relaksi në divan ose për netët e ftohta të dimrit. Me një teksturë të punuar në detaje dhe ngjyrë të pastër, ajo është një shtesë elegante për çdo dhomë ose stil dekorimi.

Dimensioni

150x200cm, 200x200cm

Shopping Basket