Sale!

Jorgan

15.9919.99

,

Përjetoni ngrohtësinë dhe komfortin me këtë jorgan.  Shtoni ngrohtësi në dhomën tuaj të gjumit me jorganin tonë në ngjyrë bezh të butë, i cili kombinon bukurinë me funksionalitetin për të ju mbajtur të ngrohtë në netët më të ftohta. Pëlhura me cilësi të lartë siguron një ndjesi të mrekullueshme në prekje. Mund të përdoret edhe  si mbulesë shtrati.

Dimensioni

150x210cm, 200x210cm

Shopping Basket