Jorgan Bamboo

24.9928.99

,

Zhyteni veten në butësinë luksoze dhe qetësinë e jashtëzakonshme me jorganin tonë premium “Bamboo Comfort”. Ky jorgan i përsosur për të gjitha stinët është krijuar me një dedikim të veçantë ndaj qëndrueshmërisë dhe rehatimit.

Përfitoni nga freskia dhe rehatia që vetëm bamboo mund të ofrojë. Porositni jorganin Bamboo sot dhe transformoni cilësinë e gjumit tuaj!

Dimensioni

140x220cm, 160x220cm, 200x220cm

Shopping Basket