Set çarçafësh Damas

16.0019.99

,

Set i çarçafëve Damas sjell elegancë dhe thjeshtësi në dhomën tuaj të gjumit. Dizajni i tij me vija sjell një teksturë delikate dhe një ndjenjë prekje të butë, duke ofruar një pamje klasike. Përbërë nga materiale të zgjedhura me kujdes për komoditetin maksimal.

Ky set është ideali për ata që kërkojnë të shtojnë një prekje elegante në dhomën e gjumit pa sakrifikuar rehatinë. Për ata që vlerësojnë thjeshtësinë dhe bukurinë, seti i çarçafëve Damas është zgjedhja perfekte.

Dimensioni

140x220cm, 160x220cm, 200x220cm

Shopping Basket