Batanije HC-07 140x200cm

9.99

,

Zgjohuni në një botë të butësisë me Batanijen e dizajnuar për të sjellë ngrohtësinë dhe rehatinë në nivelin tjetër, kjo batanije është e përsosur për ato momente relaksi në divan ose për netët e ftohta të dimrit. Me një teksturë të punuar në detaje dhe ngjyrë të pastër, ajo është një shtesë elegante për çdo dhomë ose stil dekorimi.

Shopping Basket