Sale!

Set çarçafësh Snowline

17.4919.99

,

 Përqafoni Magjinë e Dimrit me Setin Çarçafëve Snowline

Sillni bukurinë e stinës së festave në dhomën tuaj të gjumit me Setin e Çarçafëve “Snowline”. . Ky set i ngrohtë dhe i rehatshëm është i përsosur për të shtuar ngjyra dhe karakter në çdo ambient gjatë muajve të ftohtë.

Dimensioni

140x220cm, 200x220cm

Shopping Basket